Shopping bag1

0 item(s)

Zrušení, vrácení a náhrada škody

4.1 Mohu změnit nebo zrušit svou objednávku?

Pokud byste chtěli svou objednávku zrušit nebo provést změny, je důležité, abyste nás kontaktovat co nejdříve, tak, abychom objednávku nezabalili a neodeslali. Prosím v poli předmětu e-mailu zadejte „zrušení“ nebo „Změna pořadí“, spolu s vaším číslem objednávky, abychom se na to mohli podívat. Po odeslání položky již nemůžeme zásilku zrušit.

4.2 Jaké jsou vaše podmínky pro vrácení zboží?

Vrátit zboží není možné kromě případu, kdy byl produkt poškozen před odesláním nebo během přepravy k vám.

Pokud zadáte objednávku a po dodání balíček odmítnete a vrátí se nám nepoškozený, nedostanete plnou náhradu za svou objednávku, budeme refundovat pouze položky, ne poštovné.

4.3 Dostal jsem poškozené zboží, co mám dělat?

My v bance Bulk Seed Bank vynakládáme veškerou snahu na to, abychom dvakrát kontrolovali u vašeho nákupu, zda před odesláním nedošlo k jeho poškození. Pokud narazíte na nějaké problémy, okamžitě nás prosím kontaktujte a my Vám poradíme co dělat pro nápravu situace. Vezměte prosím na vědomí, že na vás můžeme chtít, abyste nám e-mailem poslali fotky produktu, abychom lépe porozuměli vašemu problému.

Pokud se zdá, že byl balík poškozen během přepravy, jen nezbytné, abyste jej při převzetí od přepravce podepsali jako poškozený. Podepsání balíku při převzetí jako poškozeného zvýší vaši šanci při případném pojistném nároku.

4.4 Dostal jsem nesprávný předmět, co bych měl udělat?

U každé objednávky dvakrát ověřujeme, zda je přesná a správná, nicméně k chybě může čas od času dojít. V nepravděpodobném případě, že obdržíte zboží, které jste si neobjednali, nám prosím sdělte podrobnosti e-mailem na adresu info@bulkseedbank.org a nesprávně dodané položky vraťte do originálního obalu. Pak uděláme vše proto, abychom nesprávně dodanou položku(y) dodali co nejrychleji a vrátil jakékoliv přepravní náklady, které vám mohly vzniknout.

4.5 Jak dlouho bude trvat, než dostanu nazpět peníze?

Prosím, na vyřízení vrácení peněz/výměnu vyčkejte 14 pracovních dnů ode dne, co obdržíme váš vrácený balíček. Většina navrácených balíčků je obvykle vyřízena během méně než poloviny této doby.